ДЛЯ ДІТЕЙ У КАНЕВІ ВІДКРИВАЄТЬСЯ КОЗАЦЬКА ШКОЛА

Навесні цього року, в історичному козацькому місті Каневі стартує проект – «Козацька Школа Бойового Мистецтва».
60 дітей та юнаків віком від 10 до 16 років будуть займатися козацькою наукою. Майстри-викладачі Запорозькі-Січові Козаки щотижня приїзджатимуть до міста Канева, та будуть проводити різноманітні заняття з дітлахами.

В програмі занять: володіння козацькою шаблею, стрільба з луку, володіння козацьким списом, верхова їзда, бойове козацьке мистецтво «СПАС» від федерації СПАСУ України, тренувальні виїзди до Трахтемиріва, подорожі на Запорозьку Січ та інші місця Козацької Слави, козацькі табори та багато іншого, та цікавого.
Заняття в «Козацькій Школі Бойового Мистецтва» абсолютно безкоштовні!

Організаторами цього проекту виступили громадська організація «Фонд Розвитку Козацького Краю», та громадська організація «Гетьманат».

Як зазначив голова «Фонду Розвитку Козацького Краю» Євгеній Колот: «Так історично склалося, що Канів завжди був славним козацьким містом. Ми повинні виховувати наших дітей саме в козацькому дусі, тому що козацький дух непереможний! З Божою допомогою ми втілюємо цей проект в життя.»

Записати дітлахів можна по цьому посиланню https://www.facebook.com/kozaksfoundation,або зателефонувавши за номером +38(068) 678-21-42. Кількість учнів обмежена.

підготував Антон Волошин

Напишіть відгук