За проведення збору підписів громади міста Київ щодо збереження Києво-Печерської Лаври у підпорядкуванні канонічної Українскої Православної Церкви

ЛавраЗгідно ст. 35 Конституції України церква відділена від держави. Тому, вимагаємо припинити втягування Української Православної Церкви у політичні ігрища можновладців та закликаємо припинити спроби дестабілізувати ситуацію у релігійній сфері в Україні.

Будь-які спроби порушити питання про зміну юрисдикції Києво-Печерської лаври є провокацією, яка покликана розпалити міжрелігійне протистояння в державі. Тому, вимагаємо, щоб Києво-Печерська Лавра залишилася у підпорядкуванні Української Православної Церкви, єдиної канонічної православної церкви в Україні.

Підписати петицію 

Автор петиції: Крюков Сергій Володимирович

Петиція проти перепідпорядкування Києво-Печерської Лаври до “київського патріархату” отримала масову підтримку

Електронна петиція проти перепідпорядкування Києво-Печерської Лаври до «київського патріархату» лише за півтори доби отримала масову підтримку громадян, що зобов’язує столичну владу прийняти її до розгляду. Про це повідомляє Інформаційний відділ УПЦ.

Дане звернення з’явилося у відповідь на провокацію, що містилася в іншій електронній петиції, оприлюдненій 7 грудня. Ініціатор останньої – Кононенко О.А. – закликав передати Києво-Печерську обитель до невизнаного світовим Православ’ям «київського патріархату».

Не дивлячись на неприховані заклики до екстремізму і розпалення міжконфесійного протистояння, чимало ЗМІ кваліфікували підписи під петицією 7 грудня як начебто негативне ставлення громадської думки до Української Православної Церкви.

Однак, масове голосування за протилежну вимогу – припинити спроби підпорядкувати Києво-Печерську Лавру до розкольницького “київського патріархату” – засвідчила активну підтримку українського суспільства Українській Православній Церкві, попри жорстку інформаційну війну, що ведеться проти неї.

Нагадаємо, що петиція на сайті КМДА з вимогою про передачу Києво-Печерської Лаври до так званого «київського патріархату», підписана за 3 доби понад 13 тисячами голосів,виявилася комп’ютерною підтасовкою.

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук