Юнi спортсмени-козаки відвідали Трахтемирівські козацькі святі землі

7

По лісах та кручах, під палючим сонцем, близько 15 кілометрів пройшли пішки юні козаки та козачки, щоб відвідати святі місця козацької слави.

До місця, де був колись розташований козацький монастир, діти йшли з великим зацікавленям. Послухавши історію Трахтемиріва – козацької столиці Гетьманів, діти були у захваті, від того, який був тісний зв’язок козацтва з православною вірою, і які  відважні воїни були козаки.

4

9На святій землі юні козаки та козачки вклонилися Хресту та образу Покрови Пресвятої Богородиці – козацької заступниці.

3

10

62Після відвідування монастирської землі, діти вирушили до могили славетного козака Мухи, та на старовинне козацьке кладовище вклонитися могилам великих воїнів.

1112Як сказав головний тренер юних борців : «Діти, долаючи цей маршрут, відчули ту козацьку силу, котра допомогала нашим прадідам козакам боротися та захищати віру православну та рідну землю від різних ворогів супостатів, ця сила допоможе їм, як і в особистому житті, так і в спорті»

На прикінці цього походу, діти вирушили в своє козацьке наметове містечко під дуже сильними враженнями, де вони побували, та що побачили, і немає сумнівів у тому, що це все запам’ятається їм на все життя.

підготував Антон Волошин

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук