У Хресній ході по Києву взяли участь 100 тисяч віруючих

31866d72f498d7caa7f66c5d33d9e35eЗа попередніми підрахунками в урочистостях з нагоди свята Хрещення Русі 27 липня взяли участь понад 80 тисяч православних віруючих. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Після завершення молебню на Володимирській гірці Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, разом з єпископатом та духовенством очолив багатотисячний Хресний хід з чудотворними святинями до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Хресний хід розтягнувся на відстань не менше 3 кілометрів, шириною не менше 20 метрів. Відповідно, площа молитовного ходу — не менше 60 000 квадратних метрів. Тож, за мінімальними підрахунками, в Хресному ході у столиці взяли участь від 80 до 100 тисяч осіб.

Численний хід пройшов центральними вулицями Києва. Біля поклонного хреста на вулиці Грушевського Його Блаженство разом зі всім духовенством і мирянами підніс молитви за упокій душі всіх, хто загинув під час трагічних подій лютого 2014 року.

Всеукраїнський Хресний хід супроводжували чудотворні ікони: головною святинею східного крила стала Святогірська ікона Богородиці, західного — Почаївський образ Божої Матері. Ці, а також інші шановані ікони зі Сходу, Заходу, Півдня і Півночі України були принесені на Володимирську гірку. У святкуванні взяли участь також святі ікони «Благословення Святої Гори Афон» і преподобного Антонія Печерського, які доставила в Україну офіційна делегація УПЦ на чолі з Предстоятелем і братія Святої Гори спеціально до святкування 1000-літнього ювілею давньоруського чернецтва на Афоні.

Нагадаємо, що сьогодні о 17:00 відбувається Всенічне бдіння на площі біля Успенського собору Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а завтра о 9:00 — Божественна літургія. У ці дні можна буде вклонитися всім святиням урочистостей.

Автор: 

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук