Козаки Канівсько-Трахтемирівської Січі на святкуванні Дня пам’яті Святителя Миколая архиєпископа Мир Лікійських Чудотворця

Козаки Канівсько-Трахтемирівської Січі

На Велике Свято усього Православного Світу – День пам’яті Святителя Миколая архиєпископа Мир Лікійських Чудотворця, козаки Канівсько-Трахтемирівської Січі відвідали Божественну Літургію у Чигиринському Свято-Троїцькому монастирі.
Літургію відслужив ієромонах Стефан зі Свято-Троїцької обителі.

Саме цей монастир на свої кошти заснував (пізніше засновник Запорозької Січі) князь Дмитро Байда Вишневецький. Про це свідчить заставна плита 1542 року, найдена на території монастиря. Також є відомості, що місце заснування монастиря було вказано явленою іконою Божої Матері Одигітрія.Божьей-Матери-Одигитрия

Чигиринщина завжди була і є славетною козацькою землею, і такі святі історичні місця, як свята Свято-Троїцька обитель завжди нагадуватимуть про ті подвиги, які вчинили святі: мучениця Рафаїла, блажений Варфоломей та козаки-герої, котрі до останньої краплі крові захищали монастир та православну віру від набігів іновірців та безбожників.
Настоятелька Свято-Троїцького монастиря ігуменя матушка Катерина віддає всю себе рідній святій обителі, докладаючи дуже багато зусиль для розвитку цієї історичної святині.

В чигиринському Свято-Троїцькому монастирі ніколи не затихає молитва до Господа за Православний Світ, за Україну, та за вірних Православній Церкві козаків.

“стаття про Свято-Троїцький монастир”

 

автор СЕРГІЙ ПОНОМАРЬОВ

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук