Розстріл Царської сім’ї – ритуальне вбивство. Як і чому вбивали Царствених мучеників

 

Думка про те, що розстріл Царської сім’ї був ритуальним вбивством підтверджується дослідженнями  історика, слідчого Н. А. Соколова та фактами з книги британського журналіста Роберта Вільтона “Останні дні Романових”. Крім того про ритуальне вбивство йдеться в книзі М. К. Дитерихса “Вбивство Царської Сім’ї та членів Дому Романових на Уралі”, і в книзі сучасного російського письменника П. В. Мультатули, правнука замучених з Царської сім’єю кухаря Харитонова. З вищенаведених джерел, а так само з історичних джерел пропонуємо вам інформацію, що свідчить про те, що вбивство царської сім’ї було саме ритуальним.

1. ПРОВОКАТОРСЬКІ ЛИСТІВКИ

Ще в 1905 році єврейський кагал засудив Царя Миколая II до смерті. З цієї нагоди у Брукліні (районі Нью-Йорка, населеним євреями) була випущена листівка. На цій листівці був зображений капорес (жертовний півень в іудаїзмі) з головою Царя Миколая II. І був напис на цій листівці на івриті: “Це моє жертвоприношення”. А в масонській Франції в журналі «Асьет про Б’єр» помістили малюнок з відрізаною головою Царя Миколая II і написом «Свята Русь».

2. ХАСИДСЬКИЙ РАБИН І НАПИС НА СТІНІ

Незадовго до 17 липня 1918 року комендант Дому особливого призначення (будинку Іпат’єва) Яків Юровський повністю змінив охорону будинку з російських на євреїв. Після цього в Єкатеринбург прибув хасидський рабин (єврей з чорною як смола бородою в чорному одязі). Цю людину бачили багато. Саме він здійснив ритуал бузувірського вбивства.комната красных комисаров

Рано вранці 17 липня 1918 року Царську Сім’ю відвели в підвал Іпатіївського будинку. Туди ж прибула команда вбивць. Керівником вбивства був цей хасидський рабин. Вбивці кололи членів Царської Сім’ї багнетами і спеціальним ритуальним ножем (який використовується в іудейських ритуальних вбивствах). Метою вбивць було знекровлення своїх жертв та отримання їх крові. Вбивці пили кров членів Царських мучеників. На стіні підвалу була залишена каббалістична напис: Значення цієї написи: “Тут за наказом темних сил Цар був принесений в жертву. Про що сповіщаються всі народи “.
Також на тій стіні був залишений фрагмент з вірша Генріха Гейне:
«Belsatzar ward in selbiger Nacht
Von seinen knechten ungeracht ».
У перекладі це означає «Белзацар був убитий цієї ночі своїми слугами». “Belsatzar”, означає “Білий Цар” – це був епітет Російського Монарха серед російських людей.

3. РИТУАЛЬНІ ДІЇ

Після вбивства тіла Царської Сім’ї були покладені на вантажівки і відвезені в урочище Ганіна Яма. Там голови Царя Миколая II, Цариці Олександри та Царевича Олексія були ритуально відсічені і покладені в заспиртовані банки. Ці банки були покладені в три валізи і відправлені в Москву. У Москві ці три голови (Царя Миколая II, Цариці Олександри та Царевича Олексія) були показані радянському керівництву.

Після відсікання трьох голів всі тіла членів Царської Сім’ї були розчленовані. Потім останки Царських мучеників були облиті сірчаною кислотою і їх стали палити. Коли не вистачало сірчаної кислоти, то посилали за нею автомобілі в Єкатеринбург. Два кільця червоноармійців охороняли цей багаття і нікому не дозволяли проходити всередину. Два дні горіло багаття. Після цього останки Царських мучеників перетворилися на порошок. Вбивці наповнили цим порошком келихи і випили його.
Про це Царські мученики сповістили одну російську жінку, рабу Божу Ніну. У чудесному видінні вони сказали їй: “Нас всипали в келихи … і пили із задоволенням і злорадствованіем, що так нас знищили! .. Нехай наших останків не шукають, їх немає!”

4. ДУМКА АВТОРИТЕТНОГО ПАСТИРЯ

Розстріл російського монарха Царя Миколая II і його сім’ї до цих пір є нерозгаданою таємницею. Відповідно до офіційної версії більшості ієрархів Російської Православної Церкви, це було політичне вбивство, після якого тіла Царствених мучеників були захоронені в урочищі Ганіна Яма близько Єкатеринбурга.
Однак існує зовсім інша точка зору. Так, відомий церковний письменник – публіцист, клірик Грузинської православної Церкви архімандрит Рафаїл (Карелін) вважає, що злодіяння в Єкатеринбурзі було саме ритуальним вбивством.

«У липні 1918 року, в Єкатеринбурзі, було скоєно мерзенне і підле лиходійство, що назавжди залишиться чорною плямою в історії людства – це вбивство Імператора Миколая II і його сім’ї. Останній православний імператор був розстріляний тими богоборческими силами, які за 19 століть до того розіп’яли Ісуса Христа. Тут питання стоїть не про особистості, а про сатанинську змову, якій, розвиваючись, як ракова пухлина, захопила своїми смертоносними щупальцями величезну країну.
Хто були ці особистості вже достатньо відомо, і перераховувати імена катів  не варто. Їх головним завданням було руйнування православноо християнства, і цю мету вони здійснювали послідовно і твердо, з надзвичайною жорстокістю.

Люди, які вбили царя, вірніше ті, хто направляли їх руку, переслідували свої демонічні мети. Сім’я царя була розстріляна і заколота багнетами, і була знищена разом з тими, хто відмовився покинути бранців. З Іпатіївського підвалу ніхто не вийшов живим. Навіть цуценя, якого тримала на руках Анастасія, розстріляли як злочинця.
У сатанинських культах одним з головних ритуалом є людське жертвопринесення. За вченням окультистів, такі жертви дають можливість привернути до себе демонічні сили, і створити поле для їх руйнівних дій. Вбивство царя і його сімейства повинно було дати можливість сатанинським силам діяти в просторі країни, що віддала в руки вбивць помазаника Божого.
Цар, в містичному плані, є представником свого народу. Вбивство царя мало стати вбивством народу. Тіла царя та його родини були таємно спалені і знищені з такою ретельністю, немов від цього залежала доля революції. Жертва повинна була стати «жертвою всеспалення», але принесеної не Богу, а демонам. Подробиць Єкатеринбурзької  фантасмагорії навряд чи дізнається історія, вона відкриється у вічності ».

5. ЛИСТ ВЕЛИКОЇ КНЯЖНИ ОЛЬГИ

Велика Княжна Ольга писала з ув’язнення: «Батько просить передати всім тим, хто йому залишився відданий, і тим, на кого вони можуть мати вплив, щоб вони не мстилися за нього – він усіх пробачив і за всіх молиться, і щоб пам’ятали, що то зло, яке зараз у світі, буде ще сильніше, але що не зло переможе зло, а тільки любов »

НАШ КОМЕНТАР

Прологом ритуального убивства царської сім’ї було вбивство їх Друга, старця Григорія Распутіна. Загибель царствених мучеників в точнісінько збіглася із загибеллю старця. Те ж сходження в зловісний підвал, те ж використання трупа вбитої собаки, як каббалістиченого символу, каббалістична напис і спалення чесних останків. Все це дозволяє говорити, що старець Григорій нині разом з Царственими мучениками молиться про нас перед престолом Всевишнього.

Святі Царствені Мученики, разом зі старцем Григорієм моліть Бога за нас.

 

підготував АНАТОЛІЙ ПРОКОПЧУК

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук