Козак Гетьманату (Канівсько-Трахтемирівської Січі) став Чемпіоном України з бодібілдінгу

Александр Мошенский
Чемпіоном України з бодібілдингу став козак Гетьманату (Канівсько-Трахтемирівської Січі) корсунець Олександр Мошенський.
16-17 травня в м. Хмельницьку відбувся Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. Участь у ньому взяли близько 200 учасників з 15 областей України. Захищали честь Черкаського краю 20 бодібілдерів, серед яких був і козак Гетьманату (Канівсько-Трахтемирівської Січі)  корсунець Олександр Мошенський.

Олександр займає активну життєву позицію, звик працювати на результат, тому встигає скрізь і все, вміє тримати рівновагу між кількагодинними тренуваннями в спортзалі і щоденними обов’язками головного спеціаліста в Корсунь-Шевченківському Пенсійному фонді.
Олександр Мошенський
Як розповів Олександр Мошенський, команда з Черкащини посіла І місце за загальною кількістю балів, здобувши 5 золотих медалей змагань. Одна з них — у Олександра, який до того ж виконав норматив майстра спорту. Бодібілдер дякує всім, хто підтримував його на шляху до перемоги: своїм батькам, друзям і наставникам-тренерам, а саме заслуженому тренеру України Олексенку Олександру Васильовичу, Чемпіону України з бодібілдингу Остапюку Володимиру, який є другом нашого земляка, головному отаману Гетьманату (Канівськ-Трахтемирівської Січі) Маштепі Олександру Петровичу, а також директору Корсунь-Шевченківської ДЮСШ Віктору Невідничому за надану можливість тренуватися у спортзалі школи.

Вітаємо Чемпіона!
122

 

підготувала Валентина ДОВГОПОЛА

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук