Боєць ММА Дональд Парфе – новий козак Гетьманату

IMG_3015

Дональд біля Успенського Собору у Каневі

Професійний боець ММА Дональд Парфе вирішив стати справжнім козаком, прийняти Православну Віру, та знову у бій на великий ринг, тепер вже як козак-воїн.

В спорт Дональд прийшов з трьох років. Спочатку був футболістом, батько-боксер, мама – волейболістка. Потім займався карате, але завжди хотів стати бійцем ММА.
Його мрія здійснилася.

– Дональд, ти вже досить довгий час живеш в Україні, звик вже до постійної уваги людей. І не завжди така увага має позитивний характер. Скажи, чи виникали в тебе в Україні проблеми із тим, щоб потрапити до спорту саме через колір шкіри?

– Мені дуже пощастило з командою, всі вони дуже хороші і розумні люди. Із самого початку вони до мене позитивно віднеслись, і ніколи в нас не було ніяких конфліктів. Чого не можу сказати про людей, які мені зустрічались на вулиці. Було всякого. Але не довго, коли моє обличчя почали впізнавати, то навіть ярі расисти, які з радістю поцькували б якогось темношкірого, тепер мовчать. Я адекватна людина, і звичайно ніколи б не став бити якусь людину на вулиці, але все ж таки вони бояться. Хоча, це добре, звичайно (сміється).Дональд

– Добре. Тоді скажи, поза рингом ти зі своїми суперниками товаришуєш? Чи ви вороги і до, і після?

– В мене все нормально, я ні з ким ніколи не заводився. Але це взагалі дуже індивідуально у кожного, дивлячись, який менталітет, який характер у людини. Я вважаю, що в кожного спортсмена мають бути мізки, він повинен думати головою, бо в спорті повинна бути дисципліна.  Спорт – це спорт, а після спорту ми все ж залишаємось братами і сестрами.

– Як часто ти тренуєшся? По скільки годин в тиждень?

– Мінімум по 26 годин в тиждень, але це все залежить від серйозності бою, до якого я готуюсь.

– Ти маєш якийсь раціон харчування? Є в тебе особлива дієта?

– Дуже багато всього не їм. Хоча в Україні це робити важко. Коли я в магазині, то це трагедія бо я читаю, що входить до складу, і дуже рідко знаходжу те, що мені підходить. Навіть коли в мене був День народження, я дивився на святковий стіл, і розумів, що майже нічого мені не можна їсти. Я їв філе курятини і салат із овочів, пив томатний сік.

– Хто зі спортсменів для тебе є взірцем для наслідування?

– Хороше питання. Є дуже багато бійців ідеальних, є багато хороших, є такі, що не дуже. І мені дуже багато бійців подобається, але я ніколи ні до кого себе не рівняв, і ніколи ні на кого не хотів бути схожим.

Дональд Парфе і Федір Ємельяненко

Дональд Парфе і Федір Ємельяненко

– Не так давно ти потрапив у серйозну аварію, ти сидів за кермом, і розбив свій автомобіль вщент. Про що чи про кого ти подумав за секунди до біди?

– Ні про що не думав взагалі. Вже коли це сталось, я повернувся до товаришів, і запитав, чи все нормально. Потім вони вийшли з автівки, викликали аварійку, а я ще хвилин 5-10 сидів за кермом, і аналізував, чому так сталося. І перше, що хотілося – це молитися.

– Є в тебе мрія?

Є, але я не розповім (сміється). Моя мрія вже близько.

– Розкажи, як ти познайомився зі своєю дружиною Юльою?

– Це теж одна із довгих історій (сміється). Я кілька разів намагався з нею познайомитись, але вона всяко мене уникала. Якось ми разом їхали в одній маршрутці, я до неї підійшов, і тут їй не було куди діватись. Вона навчалась в ЧГТУ, я теж. Я напросився на чай в гуртожитку, так і закрутилось…
Зараз ми дуже щасливі разом, маємо донечку Христинку (один рік), похрестили її у Православному храмі, та виховуємо з Божою допомогою. IMG_3012

– Чому ти вирішив стати козаком?

– Козаки близькі мені по духу. Я був в Каневі, в старовинному Успенському Соборі, де брали Благословення славні воїни козаки, атамани та гетьмани. Це самий старовинний православний храм, це дуже сильне місце, зараджає дух, тому що головне – тренуючи тіло, треба ще й дух тренувати!
HShPsrpOA68-1024x399
Нагадаємо, що 25 грудня, у Москві, буде проведено бій між нашим козаком Дональдом та всесвітньо відомим американцем Джеффом Монсоном.

Ініціатором бою виступив Джеф Монсон. Зараз всі формальності узгоджено і дата та місце бою офіційно затверджені.

– Наша підготовка зараз повністю підлаштована під цей бій. Що саме робимо, ми, звичайно, розказувати не будемо. Хоча зрозуміло, що будемо уникати боротьби і партеру, працювати в стійці, – говорить тренер клубу Grizzly В’ячеслав Василенко.

 

підготували Антон Волошин та Олена Добринюк

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Напишіть відгук